KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667580
nr 1266 7580
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålning, Signerad, daterad 1964. Olja på duk, 46x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juli 2019
kl 20:00:18
25/7 12:23:47
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona